Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 03:09:03

Підрозділи МНС та Держтехногенбезпеки відпрацьовують житловий сектор

10.12.2012   13:56

Взимку, коли люди починають інтенсивно використовувати опалювальні та електричні прилади, збільшується ризик виникнення пожеж і загибелі людей на них.

Найчастіше лихо приходить в оселі громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених і багатодітних родин, які мешкають у приватному секторі сільської місцевості. Це обумовлюється тим, що в їх будинках пічне опалення та електромережа застрілі й мають пожежонебезпечні недоліки.  
 
Враховуючи це, на Чернігівщині Територіальним управлінням МНС та Управлінням Держтехногенбезпеки систематично проводиться відповідна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення. Наряду з цим здійснюються й практичні заходи. Так, 6 і 7 грудня співробітниками вище вказаних підрозділів відпрацьований житловий сектор ряду населених пунктів у Козелецькому та Бобровицькому районах, де з початку опалювального сезону спостерігається зростання кількості пожеж.  

В ході відпрацювання особлива профілактична увага приділялась будинкам малозахищених верств населення. Громадянам надано допомогу з перевірки стану приладів опалення та електромережі в оселях. При виявленні пожежнонебезпечних недоліків, шляхи їх усунення роз'яснено домовласникам. Також людей ознайомлено з правилами пожежної безпеки та вручені відповідні пам'ятки.

Аналогічні відпрацювання житлового сектору проводитимуться й в інших районах області. Як показує досвід, це допомагає акцентувати увагу населення на необхідності дотримання протипожежних заходів та сприяє профілактиці пожеж і трагічних випадків на них.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини