Бійцям 119-ої бригади Сил ТрО у міській раді вручили відзнаки
Захисникам вручили відзнаки.
30 березня на сесію Чернігівської міської ради були запрошені бійці 119-ї окремої бригади територіальної оборони. В.о. міського голови Олександр Ломако з нагоди п'ятирічного ювілею від дати їх створення та першої річниці деблокади Чернігова подякував за внесок у захист нашого міста та вручив почесні грамоти.
Це мали зробити урочисто під час самого засідання, але через "псевдозамінування" будівлі муніципалітету і перевірку приміщення на наявність вибухонебезпечних предметів було прийнято рішення не змушувати бійців чекати початку сесії.
— Я ніколи не забуду черги людей біля місця розміщення штабу тероборони, приблизно до шестисот людей щодня стояли в черзі, щоб записатися в її лави та отримати зброю. Ті обставини, які були у той час, були специфічними, зберігалась висока ймовірність вуличних боїв, боїв за місто, і була висока вірогідність загинути. Ви ж проявили героїзм і стійкість та відстояли своє місто, і продовжуєте це робити зараз у гарячих точках.
Низький вам за це уклін! Низький уклін всім військовослужбовцям тероборони, всім чернігівцям, які зараз захищають Україну. Ми завжди готові вас підтримувати, підставляти плече, і як міська рада, і як міська громада, — сказав під час вручення грамот Олександр Ломако.
Довідково. На підставі спільної Директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу України від 12 березня 2018 року, та Директиви Командувача Оперативного Командування «Північ» від 14 березня 2018 року було видано наказ № 4 командира 119 окремої бригади територіальної оборони, згідно якого 29 березня 2018 року вважається Днем створення 119-ї окремої бригади територіальної оборони.



Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.