У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування
У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.
На території міста протягом дії воєнного стану продаж алкоголю заборонений:
у закладах сфери торгівлі — з 21.00 год. до 11.00 год.
у закладах громадського харчування — з 22.00 год. до 11.00 год.
Відповідні зміни затверджені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 31 березня для приведення у відповідність до вимог розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 31.03.2023 № 153 «Про внесення змін до розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 27.05.2022 № 188».
Окрім цього, з 1 квітня зменшується тривалість комендантської години. Вона триватиме з 00.00 год. до 04.00 год. Це рішення прийняте на засіданні Ради оборони Чернігівської області, враховуючи збільшення світлового дня.
У зв’язку з цим, в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час засідання виконкому повідомив, що з 1 квітня буде продовжена робота вуличного освітлення вечірній час до 00.00 год. А з 10 квітня і робота міського громадського транспорту — до 22.00 год.
— Ми переглянемо маршрути. Це не можна зробити за один день, нам на це потрібен робочий тиждень. Адже це не тільки продовження роботи транспорту, а перегляд всіх маршрутів повністю, — пояснив Олександр Ломако.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.