Жителя Чернігова засуджено за вбивство сусіда на 12 років
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в суді доведено вину жителя м.Чернігова, який у липні 2022року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в під’їзді багатоповерхового будинку, в якому проживає, в ході конфлікту, свідомо бажаючи настання смертісвоємусусідові, наніс потерпілому 2 удара кухонним ножем в область грудної клітки зліва, чим спричинив ушкодження міжреберних м’язів лівої легені, серця та аорти, від яких останній помер на місці події.
За принципової позиції прокурора, вироком Деснянського районного суду м.Чернігова від 22.03.2023 визнано винним у вбивстві (ч.1 ст.115 КК України), та призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі.
До набрання вказаним вироком законної сили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою судом залишено без змін.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.