Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 22:07:47

На Чернігівщині школярі привітали захисників з Днем українського добровольця

15.03.2023   13:56Агенцiя

З нагоди Дня українського добровольця учні Гончарівського ліцею імені героя АТО Дмитра Степанченка, що на Чернігівщині, привітали своїх захисників зі святом.

У перші дні вторгнення підрозділи танкової бригади, яка базувалася в цьому населеному пункті, висунулися на захист державних кордонів. Водночас 125 місцевих мешканців сформували добровольчий загін та стали на оборону рідного Гончарівського. Для захисників діти підготували невеличку концертну програму, а також змонтували та показали відеосюжет про перші дні війни.

До привітань приєдналося також керівництво області та оперативного командування «Північ».

Зокрема, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус оголосив подяки мешканцям населеного пункту, які в перший день повномасштабного вторгнення рф записалися до місцевого добровільного формування.

— Чи для мене це свято? Мабуть, до перемоги, поки ні, — сказав очільник ОВА. — Але цей день точно має бути визначним у календарі. Адже він — на честь мужніх, вільних, сильних, незламних, вольових людей. І це не лише про тих, хто став на оборону зі зброєю. Це про всіх, хто лікує, дістає амуніцію, розбирає завали, будує. Не тому, що має таку роботу, а тому, що інакше зараз не може. Дякую, справжні!

Від імені Чернігівської облради сильних духом сміливців нагородила почесними грамотами та оголосила подяки голова обласної ради Олена Дмитренко.

— Трохи більше ніж рік тому ми разом із громадою розгортали тут найбільший в області стяг України з вірою у краще. А вже за кілька днів — знову ж таки вся громада стала на боротьбу з ворогом. Наша найбільша сила — це єдність, — зазначила Олена Дмитренко.

До заохочень особового складу добровольчого формування приєдналися начальник Управління морально-психологічного забезпечення ОК «Північ» полковник Олег Гуменний та головний капелан оперативного командування отець Антоній. Вони передали нагороди від військового керівництва держави.

Григорій Мазур
АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини