Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 07:39:15

В Чернігові міліція закрила онлайн порностудію

08.12.2012   11:29

В ході проведення операції “Павутина” працівники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моралі управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області припинили діяльність онлайн порностудії, яка надавала послуги клієнтам з Європи та США.

В Чернігові міліція закрила онлайн порностудію

В Чернігові міліція закрила онлайн порностудію

Зріла жінка, яка сама колись мала відношення до порноіндустрії й знала всі тонкощі цього брудного бізнесу, вирішила, спираючись на власний досвід, організувала прибутковий бізнес.

Вона відкрила для сексуально невлаштованих іноземців онлайн порностудію, де молоді дівчата через інтернет демонстрували усім охочим свої принади. Перед цим організаторка дала в місцевій газеті оголошення про набір на роботу в рекламне агентство симпатичних студенток зі знанням англійської. З кандидатками на посади “рекламних агентів” зустрічалася особисто й розповідала чим насправді доведеться займатися.

Студентки, як правило, практично одразу погоджувалися на співпрацю, оскільки була обіцяна досить значна оплата – від тисячі гривень до тисячі доларів за місяць. До того ж, контактувати з клієнтом потрібно було віртуально, охочий до “полунички” хтивий іноземець лише бачив через веб-камеру тіло партнерки.

Сайт онлайн-знайомств був недоступний з території України, Білорусі та Росії (серед дівчат були студентки і з цих країн), тож дівчата були стовідсотково впевнені, що ніхто із знайомих їх не побачить.

В скромній двокімнатній хрущовці в три зміни працювало одинадцять дівчат віком 20-23 років. Рівень їх оплати залежав від того, як довго вони могли утримати в мережі свого клієнта, та наскільки яскравим і відверто-порочним було влаштоване шоу. Тут якраз і потрібне було знання англійської, щоб виконувати забаганки клієнта.

Та в ході довготривалої розробки оперативники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моралі управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області вийшли на жінку-організатора інтернет-порностудії та встановили особи “працівниць”.
 
Міліція поставила жирну крапку в роботі порностудії, відкрито кримінальне провадження за статтею 301 Кримінального кодекс України (розповсюдження порнографії) – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини