Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 16:54:11

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) побували у Ніжині

07.03.2023   18:02Агенцiя

7 березня до КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» завітали представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Директор центру Оксана Калініченко ознайомила гостей з роботою міського Центру в умовах воєнного стану.

 
В ході зустрічі також були обговорені питання:
- імунізації населення Ніжинської  громади, зокрема дитячого;
- проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громади щодо вакцинації, яка на сьогодні є найбільш дієвим інструментом  захисту від інфекційних захворювань та важливою умовою збереження колективного імунітету;  
- дотримання холодових режимів  зберігання вакцин, забезпечення підприємства холодовим обладнанням;
- підготовки до Українського тижня імунізації, який відбувається щорічно в 20-х числах квітня одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації та сприяє підвищенню  обізнаності населення з проблематикою вакцинації.
За результати зустрічі досягнута домовленість, щодо співпраці підприємства з Всесвітньою організацією охорони здоров’я шляхом проведення на базі КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» тренінгів з медичними працівниками закладів охорони здоров’я області, модераторами яких будуть представники ВООЗ.


КНП "Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.