ROCKWOOL доставила 25 генераторів для критичної інфраструктури громад області
Данська компанія ROCKWOOL — надійний партнер Чернігівської області, завдяки якому місцеві громади змогли підсилитися генераторами різної потужності.
Загалом з листопада минулого року в регіон надійшли сотні одиниць таких джерел резервного живлення. Чергову партію в кількості 25 генераторів по 40 кВт доставлено сьогодні.
«І знову дякуємо ROCKWOOL за потужну підтримку. Генератори, що сьогодні надійшли, найближчим часом будуть розподілені між громадами області для критичних об’єктів, інфраструктури, медзакладів та сфери соціального захисту. Це не останній вантаж – співпраця з данською компанією триває», — зазначив перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.
Нагадаємо: у січні поточного року від данських партнерів жителі Киїнської громади отримали близько 5,5 тисячі квадратних метрів мінеральної вати для утеплення товщиною 10 сантиметрів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.