Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 08:45:26

У Чернігові готель "Градецький" планують модернізувати у багатоквартирний будинок

15.02.2023   09:03Агенцiя

Акціонерному товариству «Готель Градецький» затверджено та надано містобудівні умови та обмеження для реконструкції самої будівлі з метою розміщення там багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення.

Відповідне рішення погоджено на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 14 лютого. Зауважуємо, що наданий дозвіл стосується виключно будівлі готелю. Мова не йде про нове будівницто, а про реконструкцію існуючої споруди за адресою проспект Миру, 68. 

Начальник Управління архітектури та містобудування ЧМР Сергій Калюжний повідомив, що власник поки не планує забудовувати територію довкола готелю. 

— Сам готель буде реконструйований під житловий будинок. Його поверховість не збільшується, а тільки змінюється внутрішня конфігурація самої будівлі, покрівлі. Планується, орієнтовно, облаштування 150 квартир різного планування. Паркування здійснюватиметься за рахунок прибудинкової території, яка відведена під будівлю, — пояснив Сергій Калюжний. 

Нагадаємо, що питання про надання містобудівниих умов АТ "Готель Градецький" вже виносилося на одне із попередніх засідань виконкому, але, за пропозицією тоді секретаря міської ради Олександра Ломако, було знято. Зроблено це було з метою отримання членами виконкому і мешканцями Чернігова пояснень від власника стосовно його бачення та візуалізації забудови цієї земельної ділянки. 

— Зараз про перспективу будівельної галузі і будівництва нових квартир говорити складно, але, якщо забудовник бачить перспективу і планує інвестувати кошти, то, звичайно, для міста між готелем, який не працює і стоїть у напів занедбаному стані декілька років та збудованим сучасним будиком на його місці, кращим є останній варіант.  Адже, це робочі місця, інвестиції, якесь навантаження для бізнесу.

Ми єдине просили, щоб нам дали візуалізацію планів забудовника щодо всієї цієї території, тому що, зрозуміло, що там одним готелем не обійдеться.

Це зроблено, тому я не бачу перешкод для надання містобудівних умов і обмежень. Але, наголошую, що рішення зараз приймається виключно щодо будівлі колишнього готелю "Градецький", а нові будинки, які на цій території планується будувати, ми будемо розглядати окремо, коли дійде черга до цих питань, — пояснив в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини