Подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, житлової субсидії чи пільги можна онлайн
Якщо звернутися безпосередньо до сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в області немає можливості або це викликає певні труднощі, застраховані особи та пенсіонери мають можливість зробити це дистанційно.
Це можна зробити за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України. На сайті доступні такі сервіси:
- подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, житлової субсидії або пільги;
- подати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;
- отримувати дані персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інші відомості з Реєстру застрахованих осіб (інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені страхові внески, набутий страховий стаж);
- контролювати сплату роботодавцями страхових внесків;
- мати доступ до наявних відомостей своєї електронної трудової книжки;
- мати доступ до своєї електронної пенсійної справи (пенсіонеру);
- надіслати дані для внесення змін до пенсійної справи;
- подавати звернення (запит, пропозицію) та переглядати стан їх опрацювання;
- одержувати та переглядати повідомлення від Фонду.
Крім того, на вебпорталі електронних послуг ПФУ працює сервіс “Пенсійний калькулятор”, завдяки якому можна порахувати орієнтовний розмір майбутньої пенсії.
Увійти в особистий кабінет можна за допомогою «Дія.Підпис», кваліфікованого електронного підпису або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема з використанням технологій BankID.
Доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України можна отримати як зі стаціонарних комп’ютерів, так і з мобільних телефонів, завантаживши застосунок “Пенсійний фонд”.
За інформацією Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.