Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 13:13:07

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів

02.02.2023   21:10Агенцiя

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.

Бути донорами крові для них – добра традиція. Сьогодні близько 70 поліцейських здали кров в обласному Центрі крові.

На прохання керівництва Чернігівського обласного Центру крові начальник Головного управління Нацполіції в області Володимир Нідзельський дав розпорядження кадровим підрозділам організувати прибуття поліцейських до Центру крові.

Заклик здати кров стосувався виключно добровольців, а таких у різних підрозділах поліції Чернігівщини, дислокованих в обласному центрі, сьогодні виявилося близько 70-ти.

Поліцейські систематично беруть участь у благодійному донорстві. Чернігівські правоохоронці регулярно проходять медичне обстеження та мають досить хороше здоров’я, тож є ідеальними донорами.

Поліцейські долучилися до здачі донорської крові, аби допомогти тим, хто її потребує.

Скористатися зібраними препаратами крові можуть всі громадяни, лікування яких пов’язане із переливанням крові чи її компонентів.

Багато хто з чернігівських правоохоронців є досвідченими донорами і вже не вперше приходять до обласного Центру крові. Після процедури всі поліцейські почуваються добре.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини