Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 17:05:59

Прокуратурою виявлені «приховані» від обліку кримінальні правопорушення

02.02.2023   20:10Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою  щомісячно в Прилуцькому районному відділі поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області здійснюються перевірки додержання вимог законодавства при прийманні, реєстрації, розгляді та вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, своєчасності внесення щодо них відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Так, протягом січня - грудня 2022 року за результатами проведених перевірок виявлено та внесено до ЄРДР 79 відомостей про кримінальні правопорушення, які містилися в повідомленнях громадян та були розглянуті Прилуцьким районним відділом поліції згідно Закону України «Про звернення громадян». За результатами досудового розслідування даних кримінальних проваджень у 13 завершено досудове розслідування з направленням обвинувальних актів до суду.

Прилуцька окружна прокуратура й надалі продовжує працювати над дотриманням прав громадян.

Прилуцька окружна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини