Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 00:35:39

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

01.02.2023   09:55Агенцiя

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

Такі зміни відбулися відповідно до розпорядження голови партії «Слуга Народу» Олени Шуляк.

Як відомо, попередній голова організації Павло Халімон подав у відставку після резонансних публікацій у ЗМІ.

«Обласна організація «Слуги Народу» – це майже 200 депутатів всіх рівнів – сільських та селищних, районних та міських, обласної рад. Практично всі добросовісно працюють у радах, спілкуються із виборцями, є мобілізовані до лав ЗСУ, інші допомагають у якості волонтерів. Тому давайте оцінювати депутатів та партійців кожного – по його справах», – прокоментував В’ячеслав Чаус після призначення.

Серед завдань на найближчі місяці – аудит справ партії в області, відновлення комунікації із депутатами та головами громад.

За статутом, протягом 3 місяців має відбутись конференція обласної організації, де буде обрано постійного голову партійної організації.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини