Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 17:29:45

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст

26.01.2023   16:14Агенцiя

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

- Сьогодні на Чернігівщині відкрили перший 30-ти метровий міст, який надали французькі партнери, - повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

Конструкція металева. Дорожня поверхня - з дерев’яного настилу. Міст може витримати автомобілі вагою до 18 тон.

Керівник ОВА зауважив, що така конструкція є тимчасовою до побудови нового капітального мосту, і висловив вдячність партнерам з регіону Іль-де-Франс.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини