Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 19:48:39

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи

26.01.2023   15:19Агенцiя

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

 Проведення таких заходів для дітлахів повністю підтримав керівник обласної поліції Володимир Нідзельський та первинна профспілкова організація в Чернігівській області. Тож малечу вкотре запросили до «Творчої майстерні».

«творча майстерня» для дітей: поліцейські чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи

За словами начальника відділу психологічного забезпечення поліції області Оксани Полегешко, творчість та мистецтво допомагають вирішувати емоційні проблеми та породжувати позитивні емоції, вивільняти страхи та внутрішні конфлікти. Під час занять відбувається вивільнення несвідомого та опрацювання негативних переживань, зменшується напруга і тривожність, загалом покращується самопочуття у дітей.

«творча майстерня» для дітей: поліцейські чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи

Під час занять діти можуть співати, створювати казки та грати в ігри. Саме в такий спосіб вони знаходять свій внутрiшнiй ресурс, щоб впоратися з проблемою.

Вже традиційно поліцейські провели для дітей невелику екскурсію в Головному управлінні Нацполіції в області.

«творча майстерня» для дітей: поліцейські чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи

Такі заходи проводять в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

«творча майстерня» для дітей: поліцейські чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини