Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 11:12:20

Чернігівські рятувальники спільно з Центром протимінної діяльності розповіли про мінну безпеку поліцейським

17.01.2023   15:34Агенцiя

Сьогодні рятувальники Чернігівського районного управління ДСНС в області провели спільне заняття з фахівцями Центру протимінної діяльності для особового складу Управління поліції охорони в Чернігівській області з мінної безпеки.

Співробітники Центру протимінної діяльності розповіли які бувають вибухонебезпечні предмети, де найчастіше можна на них натрапити та, як вберегти себе та близьких від нещасного випадку.
У свою чергу, фахівець Служби порятунку нагадав присутнім, за якими номерами телефонувати у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Наголосив на тому, що розмінуванням займаються виключно фахівці, і в жодному разі не треба чіпати, пересувати, а тим паче — здійснювати спроби розібрати знахідку.
Насамкінець зустрічі, всі учасники отримали інформаційні пам’ятки з основними правилами у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.


ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини