За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників
Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.
Крім того, фахівцями служби зайнятості близько 2 тисяч осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, суспільно корисних робіт, 1,5 тис. осіб скеровано на професійне навчання.
Як повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка, у порівнянні з минулим роком попит на робочу силу суттєво скоротився. Загальна кількість наявних вакансій у січні-листопаді 2022 року була утричі меншою чисельності безробітних громадян на обліку (28,8 тис. осіб).
Станом на 1 грудня в області налічувалось 8,7 тис. безробітних, для яких у базі даних служби зайнятості було 457 вакансій – вдвічі менше, ніж торік. Отож, на кожне вільне робоче місце претендувало 19 осіб проти 8 рік тому.
Найбільше вакансій було у сільському господарстві, торгівлі та на підприємствах переробної промисловості. Зокрема, традиційно сталим попитом на регіональному ринку праці користуються швачки. До речі, цю та інші професії за сприяння служби зайнятості можна здобути за короткий термін і цілком безкоштовно.
Шукайте роботу за допомогою Єдиного порталу вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/ Також актуальні пропозиції роботи дивіться в телеграм-каналі державної служби зайнятості: https://t.me/worknowdcz
Світлана ШЕРЕМЕТ
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.