Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 19:12:43

В разі виникнення екстремальних погодних умов буде організовано роботу приміщень або пунктів обігріву

05.12.2012   10:01

Взимку на Чернігівщині підрозділи МНС та організації Товариства Червоного Хреста

З настанням зими кожна людина відчуває на собі вплив холодної погоди. Особливо нелегко приходиться в цю пору року безхатченкам та малозабезпеченим громадянам.

З огляду на це, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко доручив місцевим органам виконавчої влади мобілізувати всі свої можливості та в разі виникнення екстремальних погодних умов організувати роботу приміщень або пунктів обігріву для населення.

З досвіду минулого року, останні, в переважній більшості, розміщувалися у підрозділах МНС, а в таких великих містах, як Чернігів, Ніжин і Прилуки, рятувальники додатково встановлювали спеціальні намети в місцях, що визначалися рішеннями міськвиконкомів. Крім того, на випадок виникнення дорожніх снігових заметів, підрозділами МНС спільно з місцевими органами влади визначалися місця тимчасового обігріву людей в населених пунктах поблизу автотрас державного значення. В основному це були школи, клуби або придорожні кафе.

Стосовно переліку адрес розташування приміщень і пунктів обігріву в зимовий період 2012-2013 років, то він згодом буде оприлюднений додатково.

Проявляють небайдужість до долі малозахищеного верства населення й багато мешканців Чернігівщини. Від них зараз надходить чимало пропозицій здати старий теплий одяг, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Тож якщо у Вас є подібний намір, Ви можете звернутися в міські чи районні організації Товариства Червоного Хреста, де працюють пункти прийому одягу. Адреси їх розташування можна дізнатися з наведеного нижче списку.


Адреси розташування пунктів прийому одягу
Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста


м. Бахмач вул. Жовтнева, 32
м. Боровиця вул. Незалежності, 28
м. Борзна вул. Ганни Барвинок, 31
смт. Варва вул. Шевченка, 15
м. Городня вул. Червоноармійська, 6
м. Ічня вул. Червоноармійська, 6
м. Козелець вул. Комсомольська, 24
смт. Короп вул. Електрична, 1
м. Корюківка вул. Шевченка, 101
м. Мена вул. Шевченка, 61
м. Ніжин вул. Семашка, 1 та вул. Об’їжджа, 120
м. Н-Сіверський вул. Шевченка, 17
м. Носівка вул. Центральна, 53
м. Прилуки вул. Бособрода, 102
м. Семенівка вул. Л. Хуторок, 2
смт. Срібне вул. Леніна, 19
смт. Талалаївка вул. Першотравнева, 2
м. Щорс вул. Пушкіна, 3
м. Чернігів вул. Шевченка, 114 та пр-т Миру, 44
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини