Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 06:46:16

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

30.11.2022   16:38Агенцiя

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

Про це повідомляє ОК "Північ".

З 12:30 до 12:35 повідомили про 3 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Пустогород. Втрат серед особового складу та техніки немає.  Про втрати серед місцевого населення та цивільної інфраструктури не повідомляють.

З 12:53 до 13:10 повідомили про 9 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Грем’яч. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження  цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини