Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 21:42:28

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

30.11.2022   10:45Агенцiя

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

    — Жодна вакцина не зіпсувалася, незважаючи на часті відключення світла. Всі препарати зберігають у холодильниках при дотриманні холодового ланцюга, — наголосила Романа Сопотницька.

Загалом на Чернігівщині працюють 76 пунктів щеплень для вакцинації населення проти COVID-19, більшість мають можливість резервного живлення від генераторів.

    — За умови вимкнення світла на тривалий час, вакцини з пунктів щеплення без генераторів переміщують на тимчасове зберігання до найближчих медзакладів, що забезпечені генераторами, — повідомила координаторка.

Також вона акцентувала, що в області всі заклади охорони здоров’я зберігають вакцину, дотримуючись «Алгоритму дій з управління вакцинацією щодо дотримання вимог «холодового ланцюга» при використанні вакцин в умовах потенційних перебоїв з електропостачанням». Його підготовлено Центром громадського здоров’я МОЗ України спільно з Бюро ВООЗ в Україні та Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Нагадаємо, у воєнний час підвищується ризик розвитку і поширення хвороб. Вчасно попіклуйтеся про себе та близьких. Обов’язково вакцинуйтеся!

На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression