Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 12:29:25

Ефективне самоврядування, демократія участі та проєктний менеджмент для відновлення громад

29.11.2022   18:02Агенцiя

Саме це стало темою дводенної осінньої сесії «Школи громадянської дії», яка відбулась 24 - 25 листопада для територіальних громад Чернігівської області.

Загалом учасниками навчання стали 20 лідерів з 6-ти територіальних громад. А саме: Городнянської, Добрянської, Менської, Сновської, Ріпкинської, Кіптівської ТГ.

За допомогою тренерів та експертів з «Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії» місцеві посадовці та представники громадськості регіону:
• вивчали логіку та механізми відповідної державної політики відбудови;
• з’ясовували ключові проблеми і виклики відновлення громад Чернігівщини;
• опрацювали ідеї проектів та розпочали пошук ресурсів для їх реалізації.

Також учасники навчання обговорили роль громадянського суспільства у відновленні та можливості різних механізмів місцевої демократії для налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування та громади, зокрема при реалізації згаданих проєктних ідей.

Загалом, випускники Школи протягом 2022 -2023 рр. за коуч - підтримкою експертів з Мережі підготують, знайдуть ресурси та реалізують проекти для відновлення ТГ як Чернігівської, так і Миколаївської областей.

Нагадаємо, що нещодавно у Березанці відбулось подібне навчання для місцевих молодих лідерів Миколаївщини. Реліз з посиланням на навчальні матеріали Школи на http://frgn.mk.ua/?p=13391

З питань участі формуванні місцевих планів відновлення та коуч - супроводу проєктів у ТГ 2-х згаданих областей України звертатися до:
Наталії Дрозд – голові ГО Доброчин (м. Чернігів). Тел. (вайбер) +38(050)382-85-90, E-mail: ndrozd@bigmir.net ;
Маріанні Капусткіной — офіс-менеджеру ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», Тел (Вайбер) , (050) 547-81-35; E-mail: fondnikol@gmail.com.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Діяльність відбувається в рамках проєкту «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Проект реалізується у партнерстві з ГО «Доброчин» (м. Чернігів) в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».
Метою проекту є налагодження взаємодії «влада-громада» для ефективного відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини, що постраждали від російської військової агресії.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині кількість підприємств-боржників із виплати заробітної плати скоротилася до 14 суб’єктів

На Чернігівщині кількість підприємств-боржників із виплати заробітної плати скоротилася до 14 суб’єктів 12:18

У Чернігівській області з початку цього року 10 суб’єктів господарювання повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати — загалом на понад три мільйони гривень.

 Чернігівська область: пустощі 8-річного хлопчика призвели до виникнення пожежі

Чернігівська область: пустощі 8-річного хлопчика призвели до виникнення пожежі 12:10

Вчора до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в приватному житловому секторі м. Бахмач Ніжинського району горить господарська будівля.

Чернігівець незаконно наловив риби на 91 тис.грн

Чернігівець незаконно наловив риби на 91 тис.грн 11:54

22 березня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській областіна водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторіюз виробництва оптових партій психотропів

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторіюз виробництва оптових партій психотропів 11:34

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України знешкодилинарколабораторію, організатори якої спеціалізувалися на виготовленні та збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини