Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 11:18:40

За матеріалами СБУ до 11 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця рф, який чинив звірства на Чернігівщині

29.11.2022   15:39Агенцiя

Служба безпеки України продовжує роботу з викриття та доведення до суду військових злочинців, які чинили звірства в Україні.

Нещодавно за матеріалами СБУ суд виніс заочний вирок військовослужбовцю рф, за фактом жорстокого поводження із мирними мешканцями під час окупації одного з сіл Ніжинського району.    
Злочин вчинив Оконніков Олексій Валерійович, військовослужбовець 385-ї гвардійської артилерійської бригади 2-ї Загальновійськової армії збройних сил Російської Федерації (в/ч 32755), уродженець Удмуртської Республіки Російської Федерації.
Досудовим розслідуванням встановлено, що він у березні 2022 року із групою інших озброєних окупантів вдерся до будинку, в якому знаходилась сім’я з 4 неповнолітніми дітьми.
 Нападник намагався вчинити дії сексуального характеру над 16-річною дівчинкою в той час, як інший тримав дорослих під прицілом автомату, погрожуючи їм розстрілом.
Слідчі зібрали достатньо доказів та свідчень очевидців, які підтвердили факт скоєння жорстокого злочину загарбника щодо мирного населення.
Суд визнав військовослужбовця рф винним за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни)  Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.
Документування злочинної діяльності окупанта проводилось слідчими Управління СБ України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
 

Останні новини Чернігівщини

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини