Чернігівцю та його спільнику повідомлено про підозру за фактом торгівлі людьми
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури припинено діяльність злочинної групи, яка організувала та здійснювала вербування мешканців Чернігівської та Київської областей для їх експлуатації у злочинній діяльності за кордоном (ч. 2 ст. 149 КК України).
За даними слідства, мешканець Чернігова разом зі своїм спільником з м. Київ підшукали двох чоловіків, які перебували у скрутному фінансовому становищі, та запропонували їм привабливі умови заробітку поза межами України. Завданням завербованих осіб було незаконне переправлення нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу до Європейського Союзу.
Унаслідок дій фігурантів чоловіки погодилися на використання їх у злочинній діяльності.
Наразі підозрюваних затримано та вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.
Викриття протиправної діяльності проводилось спільно зі слідчими ГУНП області у співпраці з оперативними працівниками УСБУ та Міграційної поліції.
У разі визнання фігурантів винуватими, їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.