Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 19:34:04

На Прилуччині дві громади отримали автобуси від партнерів із Австрії

22.11.2022   18:55Агенцiя

Варвинська та Ічнянська громади Прилуцького району Прилуцького району отримали від партнерів із Австрії сучасні автобуси, які планують використати для підвезення школярів до місць навчання та зворотному напрямку.

Про це повідомляє Прилуцька РВА.

У газеті «Слово Варвинщини» йдеться, що автобус із Австрії Варвинська громада отримала 16 листопада. Він відрізняється від тих освітянських транспортних одиниць вітчизняного виробництва, які ми звикли бачити на наших вулицях.

«Красивий, комфортабельний, з просторим, зручним  салоном».

Довжина автобуса 12 метрів, він розрахований на 32 пасажири.

Наразі автобус зазначили резервним у підвезенні школярів, невдовзі він може вийти на маршрут Богдани-Дащенки-Світличне-Варва. Планують для його зберігання добудову одного із гаражів МНВК.

Із закордону автівку достав колишній працівник відділу освіти Ігор Мащенко – з династії освітянських водіїв Мащенків. Нині він трудиться у нафтовицькому підрозділі, проте виручив колишніх колег.

Приймаючи ключі і документи на автобус, Валентина Саверська-Лихошва подякувала австрійським благодійникам за такий цінний для громади подарунок, а також головам обласної і районної адміністрацій – Вячеславу Чаусу і Володимиру Чернову, завдяки яким Варва потрапила до цієї благодійної програми.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини