Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 14:52:30

На Прилуччині соцпрацівників із 9 громад навчали бути фасилітаторами курсу Самодопомога Плюс

21.11.2022   21:37Агенцiя

19 учасників з 9 громад Прилуцького району (Яблунівської, Варвинської, Ладанської, Ічнянської, Малодівицької, Сухополов’янської, Линовицької, Срібнянської, Прилуцької) опанували програму Самодопомога Плюс та зможуть навчати жителів своїх громад п’яти основним навичкам управління стресом, використовуючи попередньо записані аудіозаписи та ілюстрований посібник.

Про це повідомляють в Чернігівському обласному центрі соціальних служб.

Це відбулося 10 листопада під час виїзної роботи до Прилуки регіональних тренерів Чернігівського обласного центру соціальних служб Оксана Снитко та Юлії Велько. Вони навчали працівників надавачів соціальних послуг бути фасилітаторами курсу Самодопомога Плюс (Self-Help Plus, SH+).

Під час навчання майбутні фасилітатори ознайомились зі змістом та матеріалами курсу SH+, зокрема, з аудіозаписами SH+, посібником SH+ та книгою SH+ («Важливі навички в періоди стресу»), отримали досвід учасника курсу SH+, обговорили інструкції щодо навичок фасилітації SH+ та застосування цих навичок на практиці в рольових іграх, спробували  вести курс в ролі головного фасилітатора. Також учасники семінару разом з тренерами розглянули запитання, які, на думку фасилітаторів, можуть ставити учасники,  обговорили безпосередні ризики, потреби учасників, на які варто звернути особливу увагу, та питання безпеки.

Під час впровадження інтервенції в громадах фасилітатори отримуватимуть постійну супервізію та підтримку, оскільки це забезпечить компетентне ведення груп та допоможе їм продовжувати вчитися, вдосконалювати свої навички, підвищувати свою впевненість та відчувати підтримку в будь-яких складних ситуаціях, що можуть виникнути в групах SH+.

Посібники SH+ та ілюстровані книги «Важливі навички в періоди стресу» Чернігівському обласному центру соціальних служб надали International Medical Corps в Україні. Зазначені посібники і книги отримають фасилітатори з кожної громади після відповідного навчання.

Фото: Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.