7-10 годин без електрики: Чаус дав доручення скласти список будинків, щоб розглянути можливість скоротити час відключень
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус дав доручення скласти список будинків, в яких (водопостачання, опалення) максимально залежать від електроенергії, щоб розглянути технічну можливість перепідключити або відключати менше.
Також скласти перелік будинків, у яких відключають світло на понад 7-10 годин, щоб розглянути технічну можливість скоротити цей час. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
"На цьому зійшлися в розмові з мешканцями Чернігова, які прийшли під стіни ОВА. Наступного тижня я зустрінуся з ініціативною групою, до якої входять представники різних мікрорайонів міста, аби спільно з обленерго спробувати знайти найбільш зручний і технічно можливий варіант, що задовольнить усіх", – написав він.
За його словами, він також дав доручення районним військовим адміністраціям на місцях зробити те ж саме у всіх громадах області.
suspilne.media
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression