Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 травня, 02:28:28

Ялівщина у Чернігові: подальша доля

18.11.2022   10:31Агенцiя

Нагадаємо, що Ялівщина – це не тільки одне із місць відпочинку в обласному центрі, давня історична локація (про це свідчать археологічні знахідки), а ще й регіональний ландшафтний парк загальною площею майже — 169 тис.га.

Станом на зараз триває робота над проєктом, відповідно до якого територія парку буде розділена на 4 зони: регульованої та стаціонарної рекреації, заповідна і господарська. Понад 55% території парку відносять до регульованої зони, тобто до звичного місця відпочинку і оздоровлення чернігівців та гостей міста. Стаціонарна зона за проєктом невелика - 0,05% території, де планується розміщення інфраструктури для туристів та відпочиваючих, наприклад, готелі, кемпінги, глемпінги тощо. Заповідній зоні, де буде здійснюватись збереження та відновлення цінних природних комплексів та об’єктів, відведено 11,7% території парку. У цій зоні будуть дозволені тільки піші прогулянки. І майже 33 % території відносять до господарської зони, яка буде використана для подальшого розвитку та функціонування РЛП «Ялівщина».
Готовий проєкт включатиме деталізацію, науковий опис роботи, установчі документи й розписану стратегію розвитку лісопарку на десять років наперед.
Більше за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100078202749066&paipv=0&eav=AfZDZ9GcV2INfms-25WWrvbqFRsdith1s5yOb866eTTIp0lZvkp-E-VlZ4UThWD5lJw

Чернігівський обласний центр розвитку туризму

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини