Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 13:57:05

Ялівщина у Чернігові: подальша доля

18.11.2022   10:31Агенцiя

Нагадаємо, що Ялівщина – це не тільки одне із місць відпочинку в обласному центрі, давня історична локація (про це свідчать археологічні знахідки), а ще й регіональний ландшафтний парк загальною площею майже — 169 тис.га.

Станом на зараз триває робота над проєктом, відповідно до якого територія парку буде розділена на 4 зони: регульованої та стаціонарної рекреації, заповідна і господарська. Понад 55% території парку відносять до регульованої зони, тобто до звичного місця відпочинку і оздоровлення чернігівців та гостей міста. Стаціонарна зона за проєктом невелика - 0,05% території, де планується розміщення інфраструктури для туристів та відпочиваючих, наприклад, готелі, кемпінги, глемпінги тощо. Заповідній зоні, де буде здійснюватись збереження та відновлення цінних природних комплексів та об’єктів, відведено 11,7% території парку. У цій зоні будуть дозволені тільки піші прогулянки. І майже 33 % території відносять до господарської зони, яка буде використана для подальшого розвитку та функціонування РЛП «Ялівщина».
Готовий проєкт включатиме деталізацію, науковий опис роботи, установчі документи й розписану стратегію розвитку лісопарку на десять років наперед.
Більше за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100078202749066&paipv=0&eav=AfZDZ9GcV2INfms-25WWrvbqFRsdith1s5yOb866eTTIp0lZvkp-E-VlZ4UThWD5lJw

Чернігівський обласний центр розвитку туризму

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини