Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 02:58:19

Цілісний майновий комплекс балансовою вартістю 2,5 млн грн за позовом прокурора повернуть у розпорядження Чернігівської обласної ради

17.11.2022   16:28Агенцiя

Органами прокуратури проводиться системна робота, спрямована на захист економічних інтересів територіальних громад, зокрема щодо дотримання вимог законодавства при передачі в оренду державного та комунального майна.

Так, рішенням Господарського суду Чернігівської області задоволено позов прокурора та визнано недійсним договір оренди цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу (філії) комунального підприємства «Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради балансовою вартістю майже 2,5 млн грн, що був переданий у користування приватній структурі. Особливістю цього підприємства є сформований архів інвентаризаційних справ об’єктів нерухомості, інформацію з якого, у свою чергу, потребували як окремі громадяни, так і юридичні особи – власники майна.

Підставою звернення прокуратури до суду стало видання наказів та укладення правочину Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради усупереч вимогам чинного законодавства, із суттєвими порушеннями вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна» без розгляду цього питання на сесії обласної ради та прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, що вже не вперше органи прокуратури області реагують на факти передачі в оренду комунального майна без публічного обговорення цих питань депутатами на відповідних комісіях та безпосередньо у сесійному залі. Зокрема, раніше Верховним Судом з цих же підстав було задоволено позов обласної прокуратури щодо КП «Ліки України».

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини