Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 15:57:48

Цілісний майновий комплекс балансовою вартістю 2,5 млн грн за позовом прокурора повернуть у розпорядження Чернігівської обласної ради

17.11.2022   16:28Агенцiя

Органами прокуратури проводиться системна робота, спрямована на захист економічних інтересів територіальних громад, зокрема щодо дотримання вимог законодавства при передачі в оренду державного та комунального майна.

Так, рішенням Господарського суду Чернігівської області задоволено позов прокурора та визнано недійсним договір оренди цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу (філії) комунального підприємства «Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради балансовою вартістю майже 2,5 млн грн, що був переданий у користування приватній структурі. Особливістю цього підприємства є сформований архів інвентаризаційних справ об’єктів нерухомості, інформацію з якого, у свою чергу, потребували як окремі громадяни, так і юридичні особи – власники майна.

Підставою звернення прокуратури до суду стало видання наказів та укладення правочину Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради усупереч вимогам чинного законодавства, із суттєвими порушеннями вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна» без розгляду цього питання на сесії обласної ради та прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, що вже не вперше органи прокуратури області реагують на факти передачі в оренду комунального майна без публічного обговорення цих питань депутатами на відповідних комісіях та безпосередньо у сесійному залі. Зокрема, раніше Верховним Судом з цих же підстав було задоволено позов обласної прокуратури щодо КП «Ліки України».

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини