Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 15:13:16

Міжнародні організації допомагають ремонтувати приватні будинки в мікрорайоні Бобровиця

17.11.2022   16:24Агенцiя

Мікрорайон Бобровиця — один із найбільш постраждалих у Чернігові внаслідок воєнної агресії росії. Саме тут 17 листопада відбулася зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, а також Данії та Фінляндії.

Управління Верховного Комісара ООН — одна із міжнародних організацій, яка запропонувала свою допомогу чернігівцям-власникам пошкоджених приватних будинків. Її виконавчий партнер у нашому місті — «Благодійний фонд «Рокада». Саме він безпосередньо опікувався питаннями ремонтних робіт. За інформацією фонду, станом на 11 листопада їм вдалося відремонтувати 71 житловий будинок у мікрорайоні Бобровиця. 

Було виконано легкі та середні ремонти (відновлення вікон, дверей, дахів). Роботи були спрямовані на закриття теплового контура будинків для можливості проживання там у зимовий період.

Подивитися на результати цих робіт сьогодні у наше місто приїхали Оле Егберг Міккельсен — Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні,  Мер'я Лахтінен — тимчасово повірена у справах Фінляндської Республіки в Україні, Кароліна Ліндхольм Біллінг — представниця УВКБ ООН в Україні.

Данія та Фінляндія серед тих країн, які виділяють із своїх бюджетів кошти Управлінню Верховного Комісара ООН, завдяки чому і виконуються такі ремонтні роботи, як в мікрорайоні Бобровиця.

Поважні гості оглядали результати робіт разом із Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. Він повідомив їм, що загальна кількість пошкодженого житла в приватному секторі — 2 783 будинки. З них: 1 469 — незначно пошкоджені, підлягають поточному ремонту;  784 — значно пошкоджені; 530 — зруйновані.

Зважаючи на масштаби руйнувань і потребу людей отримати дах над головою в короткі терміни, органи місцевого самоврядування дякують всім, хто не залишився байдужим до проблем чернігівців, про що й сказав Владислав Атрошенко під час зустрічі.

    — Ми прекрасно розуміємо, що репарації, які обов'язково сплачуватиме росія — це така справа, яка не відбудеться наступного року. Це треба чекати роками. А життя іде. Тому ми маємо підтримувати і з місцевого бюджету, і дуже вдячні нашим донорам за подібну підтримку і будемо вдячні й надалі, якщо ця програма продовжуватиме працювати.

Також очільник Чернігова ознайомив поважних гостей із кроками міської влади, які спрямовані на підтримку і допомогу постраждалим мешканцям міста.  Зокрема, мова йшла про Програму одноразової матеріальної допомоги, якою вже скористалися 1 417 чернігівців на загальну суму майже 24 млн грн.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні висловив захоплення міськими головами українських міст і повідомив, що саме вони ідеальні партнери для міжнародної спільноти для подальшої допомоги Україні.

    — Я би хотів дозволити собі декілька слів про мерів українських міст тому що це для мене надзвичайна річ. Тому що коли мене в Данії питають, як там в Україні, я відразу це кажу. Громадяни розуміють, що вони вас обрали, що ви підзвітна людина і попереду у вас вибори,  і ваші взаємини з вашими виборцями є конструктивними. Я думаю, завдяки цьому Україна зараз непогано впорається з тими складнощами і бідами, які випали на вашу голову.

    І я розумію, що ви ідеальні патнери для міжнародної спільноти.  Ви є людина місцева, ви знаєте цю землю, ви знаєте цих людей і ви в хорошому контакті з ними. Тому я кажу в Данії — варто й надалі підтримувати Україну,  тому що українці в хороших руках , — сказав  Оле Егберг Міккельсен

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини