14 тисяч за «умовний» генератор: мешканця Чернігівщини ошукали інтернет-шахраї
Шахраї продовжують ошукувати довірливих мешканців Чернігівщини. На гачок аферистів потрапив 43-річний житель Чернігівського району.
Як повідомили у поліції Чернігівської області, чоловік знайшов в Інтернеті оголошення про продаж генератора за ціною, що значно нижча за ринкову.
Продавець попросив перерахувати на банківський рахунок кошти за товар. Потерпілий погодився і відправив незнайомцю 14 тисяч гривень. Після цього зв’язок із продавцем обірвався. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся по допомогу до поліції.
У свою чергу в поліції наполегливо рекомендують мешканцям області бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.
newch.tv
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.