Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 11:26:17

Чернігівські амбулаторії отримали набори медикаментів та апаратури від благодійників

09.11.2022   09:58Агенцiя

За сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла України в республіці Молдова Марка Шевченка, дипломатів Посольства Республіка Молдова в Україні, представників громадської організації «Ветерано Сервіс» ще п’ять лікувальних закладів Михайло-Коцюбинської громади, розташованих у с. Андріївка, с. Ведильці, с. Кархівка, с. Шибиринівка та с. Пакуль, наприкінці жовтня отримали набори медикаментів та апаратури для надання первинної медичної допомоги населенню.

Також для лікарів первинної ланки Чернігівської, Михайло-Коцюбинської, Гончарівської та Седнівської сімейних амбулаторій від Асоціації розвитку прав дитини та сім’ї «AVE COPIII» та організації «Lions Club Chisinau» отримано ще один електрокардіограф з дитячими електродами, 3 одиниці електронних портативних аспіраторів та 3 штуки вагів для немовлят

Переносні електричні аспіратори (відсмоктувачі) для аспірації рідин тіла, порожнини рота, носа та трахеї у дорослих пацієнтів і дітей мають відмінну потужність всмоктування зручну та зрозумілу панель керування, кнопки регулюючі потужність вакууму та антибактеріальний фільтр, який затримує бактерії і захищає пристрій. Можуть використовуватися для пацієнтів, яким надають домашній догляд після операцій та які мають труднощі з виділенням мокротиння або для аспірації рідин, наприклад крові.

«Ми щиро вдячні за підтримку благодійників та небайдужу позицію з питань надання допомоги населенню Чернігівщини, – висловлює слова вдячності генеральна директорка КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Логвінчук. – Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Управління охорони здоров'я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини