Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 14:48:13

За позовом ювенальних прокурорів повернуто до бюджету майже 300 тис. грн надмірно сплачених коштів за природний газ для закладів освіти

08.11.2022   21:14Агенцiя

Господарським судом Чернігівської області задоволено позовні вимоги Чернігівської окружної прокуратури та стягнуто до бюджету майже 300 тис. грн., надмірно сплачених за нікчемними додатковими угодами до договору про закупівлю палива, якою було збільшено ціну на природний газ, що поставляється до закладів освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району та області.

Так, прокурорами встановлено, що за результатами проведення відкритих торгів було укладено договір на постачання природного газу, до якого надалі, в порушення принципів максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів та добросовісної конкуренції серед учасників публічних закупівель, регламентованих Законом України «Про публічні закупівлі», укладено додаткові угоди, якими збільшено вартість природного газу.

 Враховуючи наявність порушень законодавства та надмірного перерахування бюджетних коштів, прокурор звернувся до суду з вимогами про стягнення коштів до бюджету.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини