Жителі будинку на Бобровиці замерзають через відсутність тепла в квартирах
8 листопада, коли я пишу цей допис, за моїм вікном близько 3-4 градусів вище нуля за Цельсієм, а в квартирі – близько 14 градусів тепла. І це ще не найгірша ситуація. Сусіди скаржаться, що у них відвалюються шпалери та шириться грибок і пліснява від вологи.
![](/uploads/33085-m.jpg)
Багатоквартирий будинок у мікрорайоні Бобровиця, де я живу, один з 10 в Чернігові, які ще не отримали тепло в оселі. І прогнози для нас усіх – близько 450 дорослих і маленьких жителів - щиро кажучи, невтішні.
Серед моїх сусідів – дві родини воїнів, які поклали своє життя за Україну. Є також родини, в яких саме зараз воюють брати, чоловіки, сини, куми, колеги тощо. В будинку з десяток неповнолітніх, є літні люди, інваліди. Найстаршій жительці в будинку – 84. Наймолодші – це малеча віком до року. Люди вже хворіють.
Втім, міській владі та підприємству, яке має забезпечувати нас теплом і називається «Спеціальна енергетична компанія», це, схоже «по барабану». Керівництво нашого ОСББ відправляло скарги і нешановному пану Козлову, який очолює «Спеціальну енергетичну компанію» (документ від 28.10.22), і безпосередньо Чернігівському міському голові (документ від 29.10.22), зверталося на гарячу лінію Кабміну. Результату – жодного.
Вчора, 7 листопада, знову телефонували на гарячу лінію. В «Спеціальній енергетичній компанії» нам скаржилися на «Нафтогаз», мовляв, їм не дають «ліміти на газ». Вчора нібито ці ліміти затвердили і з’явилася примарна надія на тепло, але сьогодні знову невизначеність.
Схоже, жителі нашого будинку і ще 9 багатоповерхівок у Чернігові стали заручниками якихось дивних паркетних ігор між місцевими компаніями. Але ми хочемо жити та не замерзнути! До кого ще нам звертатися та від кого чекати допомоги?
Терпець у жителів мого ОСББ урвався, і ми хочемо привернути увагу до цієї проблеми місцевих і всеукраїнських ЗМІ. Зауважу, що ми живемо в мікрорайоні Бобровиця – одному з найбільш постраждалих у Чернігові. На щастя, наш будинок цілий, хоча і був ушкоджений уламками. На подвір’ї у нас було три «прильоти». Виходить, навесні нас не вбили російські бомби та снаряди, а тепер вбиває байдужість чиновників і керівників компаній, які мають забезпечити нас теплом.
Наша адреса: Чернігів, 3-й пров. Кривоноса, будинок 1.
Контакт керівника ОСББ «Бостон» Тетяни Іванівни Пінчук – 063-632-39-60.
Вікторія Сидорова
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.