Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 03:15:51

Вироком суду призначено покарання мешканцю одного з сіл Чернігівського району та області за вчинення домашнього насильства щодо своєї матері

08.11.2022   15:37Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 27.10.2022 жителя одного з сіл Чернігівського району та області визнано винним у вчиненні домашнього насильства, тобто в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо своєї матері, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи (ст. 126-1 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, щоз 13.06.2021 по 17.05.2022 місцевий мешканець, 1972 р.н., діючи в порушення вимог  ст. 28 Конституції України, згідно якої кожен має право на повагу до його гідності, а також в порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», умисно, систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до своєї матері,  з якою проживає в одному будинку, а саме ображав її  нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, чим завдав шкоди психічному здоров’ю потерпілої, за що 6 разів впродовж вказаного періоду притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.
В подальшому, 17.05.2022 чоловіком знову було вчинено психологічне насильство відносно своєї матері аналогічного характеру, що й потягло за собою вже факт настання кримінальної відповідальності за такі дії, враховуючи систематичність його протиправної поведінки відносно матері до цього.
    З урахуванням визнання вини, щирого каяття та активного сприяння розкриттю злочину обвинуваченим, судом призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт та застосовано обмежувальний захід у вигляді направлення для проходження програми для кривдників строком на 3 місяці

    
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.