Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 12:31:20

Прокуратура стоїть на захисті об’єктів культурної спадщини

04.11.2022   15:50Агенцiя

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора в інтересах держави про визнання протиправною бездіяльності однієї з селищних рад Прилуцького району та зобов’язання виконати вимоги чинного законодавства щодо подання пропозицій про занесення об’єкта культурної спадщини – поселення кочових племен V ст. н.е. залізної доби до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Підставою для подання позову стали встановлені прокурором порушення вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» в частині бездіяльності органу місцевого самоврядування, до компетенції якого належить, зокрема, подання пропозицій про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру.

Об’єкт археологічної спадщини, відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» підлягає обов’язковому занесенню до реєстру для забезпечення державою його збереження, утримання та запобігання руйнуванню.

 

Останні новини Чернігівщини

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини