Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 02:28:50

До 21-ї річниці Збройних сил України у Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу “Підростають козаки”

03.12.2012   16:33

У Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу “Військо України” “Підростають козаки”.

– Чи є в Україні молоді патріоти? Чи підростає гідна заміна старшим поколінням? Відповісти на ці питання ми намагалися разом з читачами, на сторінках журналу у фотоконкурсі “Підростають Козаки”. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що в Україні чимало молодих людей, які щиро цікавляться історією рідного краю та є гідними продовжувачами славетних козацьких традицій нашого народу, – розповів заступник головного редактора центрального друкованого органу Міністерства оборони України, журналу “Військо України” полковник Валентин Буряченко.

За цей час редакція отримала чимало цікавих фоторобіт. Власне, оригінальність, нестандартність, якість виконання та актуальність вилилися у світлини, які ми друкували на шпальтах “Війська України”. Сьогодні вже визначені переможці.

За трьома номінаціями “Гарне навчання – краще майбутнє України”, “Готуємось до захисту Вітчизни” та “Нащадки доблесті Богдана”, переможцями конкурсу стали Василь Батанов із Севастополя – фото під назвою “Море в очах”, киянин Сергій Попсуєвич, з фото під назвою “Чоловіча розмова”. У номінації “Нащадки доблесті Богдана” перемогла фоторобота Олександра Урбана із Києва, під назвою “Проміняв жінку на тютюн та люльку”.

Переможці цього фотоконкурсу з Чернігівщини, Віктор Кошмал з фото “Майбутній захисник” і Віталій Кирилов зі світлиною “На площадці танцювальній – 41-й рік” вже отримали Почесні дипломи від “Війська України”. Незабаром нагороди отримають інші фотомитці.

– Коли побачив роботи професійних фотографів та аматорів, щиро кажучи, вразило… Переглянувши світлини учасників фотоконкурсу, я зробив власний висновок щодо майбутнього нації! А нехай хтось тільки спробує мене переконати, що на нашій землі немає патріотів – не повірю!, – підкреслив меценат фотоконкурсу, почесний президент Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г.Молодчого Олександр Шкурат.

Почин журналістів “Війська України” також підтримав отаман Спасо-Преображенського полку МГО “Козацтво Запорізьке” генерал-полковник козацтва Сергій Півченко та Верховний отаман України і діаспори цієї громадської організації Дмитро Сагайдак.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини