Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 16:06:39

Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від американського благодійного фонду Projectcure

31.10.2022   14:27Агенцiя

Як повідомляє адміністрація КНП «Чернігівська обласна лікарня», 28 жовтня їх заклад отримав гуманітарний вантаж з медичними засобами та технікою на суму понад 350 тисяч доларів. Збирали вантаж на основі потреб обласної лікарні представники американського благодійного фонду Projectcure.

«Це і ліжка функціональні, і монітори спостереження пацієнта, і якісний стерильний перев’язувальний матеріал, який дозволяє нам надавати допомогу навіть в умовах коли відсутня електроенергія, і не має змоги включати автоклави – матеріал залишається стерильним. Тепер ми забезпечені на найближчу перспективу, я думаю, на пів року точно, усім необхідним», – розповів медичний директор з лікувально-діагностичної роботи Чернігівської обласної лікарні Валерій Чобітько.

В Україні поставки благодійної допомоги курує ГО «Підтримка медичних закладів». За словами керівника проєкту Олександра Коваленка, це вже друга фура яку отримує Чернігівщина від цього фонду. Першу доставили до Козельця, а звідти розвезли громадами. Ця ж партія призначена винятково для обласної лікарні.

«Це ті надлишки з американських лікарень, які вони жертвують іншим країнам, лікарням, людям. Працюємо виключно через державні лікарні», – пояснив голова правління ГО «Підтримка медичних закладів України» Валерій Гребенюк.

«Така підтримка дуже вагома для Чернігівщини – регіону, що зазнав значних руйнувань внаслідок ворожої навали. Зі свого боку, обласна військова адміністрація максимально сприятиме подальшій співпраці», – зазначив перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем.

Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.