Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:09:43

Збережемо ялинки!

03.12.2012   15:58Агенцiя

Незабаром до нас завітає Новий, 2013 рік

elki

elki

Тому, з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах Чернігівської області в передноворічний період та впровадження централізації реалізації новорічних ялинок, згідно зі ст.ст. 16, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст.ст. 19, 31 Лісового кодексу України, головою обласної державної адміністрації видано розпорядження щодо комплексу заходів щодо реалізації новорічних ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період.

Представники Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області візьмуть участь у роботі штабу для організації і проведення природоохоронних заходів на території області. В складі штабу також візьмуть участь представники лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, екоінспекцій.
Також хочемо нагадати про збереження хвойних дерев у передноворічний період, адже вирубуються тисячі гектарів лісу, знищуються ялинки та сосни задля недовгого їх віку в оселях громадян.

Альтернатива живим ялинкам і соснам існує. Наприклад, дерева, які продаються в горщиках, а після новорічних свят стоятимуть у дворі або на дачі, або штучні ялинки, що служитимуть набагато довше. Можна сплести з гілок гарні композиції та прикрасити їх за своїм смаком. Дітлахам набагато цікавіше побачити гарну, живу ялинку в парку або на прогулянці в лісі.

Давайте зробимо своє свято гарним не завдаючи шкоду природі!

Довідково: Для громадян, котрі хочуть самотужки заготовити новорічну ялинку в лісі повідомляємо, що незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі до 170 грн., на посадових осіб - від 119 до 204 грн. (згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Наталія Радченко, заступник начальника відділу - прес-служба Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини