Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 13:38:58

Непогашений недопалок призвів до трагедії

03.12.2012   10:59Агенцiя

На Чернігівщині спостерігається зростання кількості пожеж та трагічних випадків на них в житловому секторі. Основною причиною трагедій є паління у ліжку, найчастіше в нетверезому стані.

Пічне опалення - основна причина пожеж

Пічне опалення - основна причина пожеж

Вранці 2 грудня в с. Осьмаки Менського району виникла пожежа приватного житлового будинку. Сусіди помітили дим всередині помешкання та зателефонували у пожежно-рятувальну службу. Оперативно до місця події прибули пожежники з сусіднього села Бірківка, а згодом і підрозділ МНС з райцентру. Під час гасіння на підлозі в одній з кімнат рятувальники виявили обгоріле тіло 34-річного чоловіка, який винаймав помешкання.

Ймовірніше за все, причиною трагедії послужила необережність чоловіка під час куріння у ліжку, адже зі слів сусідів, він за життя зловживав алкоголем та курив у будинку.

Варто зазначити, що із загиблим рятувальники у поточному році проводили інструктаж та неодноразово попереджали про небезпеку куріння у ліжку. Проте своєчасних висновків людина не зробила, що і призвело до трагедії.

Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області закликає населення не зловживати алкоголем, контролювати свої дії та не курити у ліжку, особливо перебуваючи напідпитку. Не випробуйте долю, бережіть своє життя і майно від пожеж.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини