Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:04:17

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відзначили 21 річницю з дня створення

03.12.2012   10:56

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові, військовослужбовці гарнізону відзначили 21 річницю з дня його створення.

Центр є однією з наймолодших військових частин Збройних Сил України і був створений на початку грудня 1991 року в Чернігові спочатку як 68 окремий радіотехнічний полк особливого призначення. Створювався він на базі 389 мобілізаційної групи частин особливого призначення Червонопрапорного Київського військового округу. З цього й розпочалася історія частини.

Першим командиром частини був полковник Микола Ступаков, який займався її створенням і очолював майже десять років.

З вересня 2005 року управління 68 окремого радіотехнічного полку особливого призначення було переформовано в управління Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ”.

Головним призначенням центру є контроль оперативної та радіоелектронної обстановки в ході виконання завдань бойового чергування на визначеному напрямку.
Багато військовослужбовців центру були заохочені його начальником полковником Сергієм Бачуріним.

Зокрема, почесні грамоти було вручено капітану Михайлу Семишкуру, старшим солдатам Тетяні Безусовій і Олені Парахонській, а Валентині Лапінські і Роману Мущаку наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України було присвоєно чергове військове звання “старшина”.

Також розвідників центру музичними номерами привітали зі святом артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.