Допомогу при народженні дитини отримає ще 115 чернігівських родин
Кожна родина чернігівців при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 6 жовтня погодив черговий список таких сімей.
Тож у червні одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 млн 155 тис грн отримає 115 чернігівських сімей з немовлятами. А саме:
- 47 сімей — по 5 тис грн на першу дитину — на загальну суму 235 тис грн;
- 48 сімей — по 10 тис грн на другу дитину — на загальну суму 480 тис грн;
- 15 сімей — по 20 тис грн на третю дитину — на загальну суму 300 тис грн;
- 2 сім'ї — по 20 тис грн на четверту дитину — на загальну суму 40 тис грн;
- 1 сім'я — 20 тис грн, що народила дев'яту дитину — на загальну суму 20 тис грн;
- 2 сім'ї — 40 тис грн, що народили двійню — на загальну суму 80 тис гривень;
Нагадуємо, що така матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові.
Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул.Шевченка, 9). Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.
Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.