Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ
6 жовтня розпочався старт продажу браслетів «Символ незламності. Азовсталь» — їх виготовив ювелірний дім SOVA з останньої довоєнної партії легендарної сталі Азовсталі групи Метінвест.
Жителям Чернігівщини Нова пошта доставить історичні браслети за свій кошт у відділення або поштомат.
«Азовсталь - Символ незламності". Вороги зруйнували будівлі заводу, але ніхто й ніколи не в змозі знищити його дух. Остання партія металу буде й надалі боротися з окупантами, перетворившись на безпілотники «Армії дронів». Нова пошта без вагань доєдналася до цього проєкту. Власним коштом ми доставимо браслети у будь-який куточок країни — від Чопу до Слов'янська, від Семенівки під Черніговом до Благодатного на Миколаївщині, від Шаяну до Куп’янська. А трохи згодом — і у будь-яку точку світу. Разом тримаємо міцний тил та працюємо на перемогу», - говорить В’ячеслав Климов, співвласник Нової пошти.
Придбати браслет можна за 1500 грн на сайті UNITED24 з доставкою Новою поштою або у магазинах SOVA. Увесь прибуток з продажу буде спрямований на закупівлю дронів, щоб посилити українських захисників на фронті.
«Символ незламності. Азовсталь» — перший спільний проєкт фандрейзингової платформи UNITED24 та Групи «Метінвест» зі збору коштів на підтримку України під час війни.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).