Сновські рятувальники нагадали громадянам правила безпечного обігріву своїх домівок
З кожним днем на вулиці стає все холодніше, тому жителі Чернігівщини намагаються обігріти свої оселі.
На жаль, дуже часто громадяни порушують елементарні правила пожежної безпеки, що призводить до пожеж, іноді з трагічними наслідками. Аби нагадати населенню, як безпечно обігріти свої помешкання співробітники Корюківського районного відділу спільно з працівницею Сновської міської ради провели інформаційно - профілактичний рейд у м. Сновськ.
Під час цього містянам нагадали, що не можна обігрівати житло газовими, саморобними та несправними електрообігрівачами, а також користуватися печами, які мають у кладці тріщини. Крім того, наголосили про заборону залишати на тривалий час прилади опалення без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям.
По закінченню бесід рятувальники надали сновчанам інформаційні пам'ятки з правилами пожежної безпеки у осінньо-зимовий період.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.