Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 23:23:12

Гвардієць з позивним "Бігун" захищає Україну та хоче організувати пробіг в українському Криму

19.09.2022   10:01Агенцiя

«До війни я планував перетнути Олешківську пустелю під Херсоном. А тепер просто впевнений, що ми обов'язково організуємо марафон ще й у нашому українському Криму!» - гвардієць з позивним «Бігун»

Сергій - військовослужбовець одного з підрозділів Північного об’єднання Національної гвардії України. До повномасштабного вторгнення працював менеджером з продажів, активно займався спортом та досягнув неабияких висот.

«Я срібний призер чемпіонату України з дводобового бігу 2021 року. Мені 49 років і я бігаю марафони. Якби не війна, мене взяли б до збірної України. Я бігаю всього 10 років. Раніше я не був фанатом спорту, не займався ним професійно. Просто дивився, як друзі, знайомі пірнають в ополонку і сам хотів спробувати. Але ж треба якось підготувати організм, так би мовити, загартуватися. І я почав бігати босоніж по снігу. Ну, і все вийшло! Я підготував організм, пірнув в ополонку. Зима закінчилася. А звичка бігати залишилася. Згодом мені захотілося чогось більшого, і я вирішив спробувати себе у марафоні. І вже за пів року я взяв участь у півмарафоні, де потрібно було пробігти 21 кілометр за 2 години. Під час забігу мене обігнала молода дівчина і це дало мені потужний стимул продовжувати тренуватися наполегливіше», - посміхаючись пригадує військовий.

Як розповідає гвардієць, він часто любив бігати у Качанівці. Захоплюючі краєвиди тієї місцевості надихнули Сергія організувати біговий туризм, щоб якомога більша кількість людей могла долучитися до цього, він організував марафони у Качанівці, у Безводівці, на горі Тотоха, який ще називають українським Тибетом.

«25 лютого ми планували забіг на 50 кілометрів Трухановим островом у столиці, у мене вже були речі зібрані. Але 24 всі плани були зруйновані. Почалася війна. Перший день в Прилуках був максимально психологічно тяжким. Було розуміння, що треба щось робити. Хотілося бути максимально корисним для своєї Батьківщини у цей тяжкий час. Пішов до військкомату добровольцем. Потрапив до лав Національної гвардії України й направду дуже цим пишаюсь».

Зважаючи на захоплення спортом, позивний для гвардійця побратими обрали не вагаючись - «Бігун». Під час служби Сергій зрозумів, що біг для нього не лише звичка, а й те, що пов'язує з довоєнним життям, дає відчуття спокою та психологічного розвантаження.

Тож згодом він вирішив запропонувати провести марафонський пробіг на День Незалежності. Так, за підтримки командування підрозділу, чоловіку вдалося організувати пробіг.

«Я вважаю, що було б символічно після нашої перемоги провести пробіг бійців  з Нацгвардії, з ЗСУ та інших силових структур по звільнених населеним пунктах під Києвом. Навіть, назву вже придумав «Єдина сила». Це, так би мовити, демонстрація того, що ми разом. Ми єдина сила, що ніколи не зупиниться і буде бити ворога до повної та остаточної перемоги.

 

Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.