У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримає 101 родина з малюками
У вересні одноразову матеріальну допомогу за народження дитини отримає 101 чернігівська сім’я. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 1 вересня погодив черговий список.
Нагадуємо, що кожна родина чернігівців при народженні дитини має можливість отримати допомогу від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи Чернігівського міського голови і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.
Тож, цього місяця такі виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади будуть здійснені на загальну суму 845 тисяч гривень. А саме:
- 51 сім’я — по 5 тис. грн на першу дитину — на загальну суму 255 тис. грн;
- 41 сім’я — по 10 тис. грн на другу дитину — на загальну суму 410 тис. грн;
- 8 сімей — по 20 тис. грн на третю дитину — на загальну суму 160 тис. грн;
- 1 сім’я при народженні двійні — на загальну суму 20 тис. грн.
Одноразова матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в Чернігові.
Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради. Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.
"Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки" затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року № 23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.