Як працюють лікарні у прикордонних районах Чернігівщини
Фахівці Міністерства охорони здоров’я продовжують відвідувати заклади охорони здоров’я, які працюють на прикордонних з росією територіях.
Основна мета таких візитів – аналіз того, як надається медична допомога, зокрема первинною ланкою та бригадами екстреної медичної допомоги.
Зокрема, минулого тижня відбулись візити до медзакладів Чернігівської області. Йдеться про Новгород-Сіверську, Семенівську та Крюківську територіальні громади. Головний фокус візиту був на сільську місцевість та спроможність медичних закладів надавати медичну допомогу місцевому населенню.
У складі групи працювати фахівці експертної групи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Директорату медичних послуг Міністерства та представники Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України.
Окрім відвідування закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, також проведено моніторинг готовності на пунктах базування бригад екстреної медичної допомоги та спеціалізований медичний транспорт.
Надалі заплановані візити до медичних закладів інших прикордонних областей.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.