Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 14:54:26

4 років позбавлення волі присудив суд покупцю забороненої техніки

30.11.2012   16:25

Набув чинності вирок Менського районного суду у кримінальній справі, порушеній УСБУ, стосовно громадянина України, який займався незаконним придбанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Встановлено, що 22-річний мешканець Менського району замовив через міжнародні поштові відправлення з-за кордону вісім кулькових ручок із вмонтованими прихованими відеокамерами.

Молодий чоловік усвідомлював, що замовлені ним пристрої відносяться до засобів, придбання, збут та використання яких заборонені чинним законодавством України.

Для того, щоб уникнути підозр зловмисник робив замовлення не тільки на своє ім’я, а й на ім’я своїх родичів.

Експерти Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки СБ України підтвердили, що вилучені пристрої є спеціальними технічними засобами, за допомогою яких можна здійснювати негласні відеозаписи зі звуком та фотографування.

Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав покупця забороненої техніки винним за ч.2 ст.15, ч.1,2 ст.359 (незаконне придбання спеціальних технічних засобів отримання інформації, вчинене повторно) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку 2 роки.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі 13:31

За вчиненим злочином повинно слідувати відповідне покарання, яке має сприяти виправленню як засудженого так і на його прикладі запобігати іншим особам проявляти протиправну поведінку.