4 років позбавлення волі присудив суд покупцю забороненої техніки
Набув чинності вирок Менського районного суду у кримінальній справі, порушеній УСБУ, стосовно громадянина України, який займався незаконним придбанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.
Встановлено, що 22-річний мешканець Менського району замовив через міжнародні поштові відправлення з-за кордону вісім кулькових ручок із вмонтованими прихованими відеокамерами.
Молодий чоловік усвідомлював, що замовлені ним пристрої відносяться до засобів, придбання, збут та використання яких заборонені чинним законодавством України.
Для того, щоб уникнути підозр зловмисник робив замовлення не тільки на своє ім’я, а й на ім’я своїх родичів.
Експерти Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки СБ України підтвердили, що вилучені пристрої є спеціальними технічними засобами, за допомогою яких можна здійснювати негласні відеозаписи зі звуком та фотографування.
Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав покупця забороненої техніки винним за ч.2 ст.15, ч.1,2 ст.359 (незаконне придбання спеціальних технічних засобів отримання інформації, вчинене повторно) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку 2 роки.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.