Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 14:21:08

У Коропській громаді правоохоронці проводять безпекове відпрацювання

17.08.2022   20:16Агенцiя

Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди щодо стабілізації оперативної обстановки на території Коропської громади, слідкують за дотриманням правопорядку.

В заходах, окрім місцевих поліцейських, беруть участь колеги з обласного главку поліції.
 
Такі відпрацювання спрямовані на запобігання кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактику аварійності на дорогах, виявлення фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння, контроль за обігом зброї, документування правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів, протидію продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, профілактику правопорушень серед дітей та підлітків, а також роботу з внутрішньо переміщеними особами.
 
Загалом, правоохоронці проводять відпрацювання на блокпостах, а також у місцях скупчення людей, на ринках та прилеглих до них територіях. До відпрацювання залучені автопатрулі та піші наряди.
 
В ході профілактичного відпрацювання перших чотирьох населених пунктів Коропської громади правоохоронці перевірили близько 50 транспортних засобів. Також було перевірено 11 власників зброї, 8 закладів торгівлі та громадського харчування на предмет продажу неповнолітнім алкогольних напоїв. Поліцейські склали два десятки адміністративних протоколів за куріння та розпивання алкоголю у громадських місцях, а також за порушення правил дорожнього руху, керування транспортом в стані алкогольного сп’яніння.
 
Закликаємо громадян з розумінням ставитися до перевірок документів і транспортних засобів, адже головна мета відпрацювання – зробити життя на Чернігівщині безпечнішим.
Нагадуємо, що у випадку виникнення надзвичайних чи підозрілих ситуацій потрібно одразу повідомляти на спецлінію «102».
 
Поліція й надалі проводитиме профілактичні відпрацювання на територіях обслуговування заради дотримання правопорядку та безпеки громадян.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.