Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині
У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.
Наразі є позитивні зрушення — партнери зі США готові підписати контракт на розроблення технічних умов для відповідного проєкту.
Усього по області встановлено 108 електросирен, з них 52 – запускаються централізовано, а 56 – мають автономний запуск. Зокрема, у м. Чернігові вставлена 31 електросирена, з яких 24 – централізованого запуску та 7 – автономного запуску. Три електросирени централізованого запуску у м. Чернігові не працюють через пошкоджені лінії зв’язку. Зараз ведуться роботи з відновлення мереж живлення.
У колишніх районних центрах залишились системи оповіщення — про небезпеку місцевих жителів сповіщають від однієї до трьох сирен.
У селищах Десна та Гончарівське працюють більш сучасні системи оповіщення. Також модернізовано відповідну систему у м. Бобровиці та розглядається питання встановлення системи оповіщення і у інших населених пунктах громади. Така ж робота проводиться в Городнянській та Остерській територіальних громадах.
Створенням місцевих систем оповіщення наразі опікуються органи місцевого самоврядування, а координує цю роботу Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної військової адміністрації
Слід зазначити, що зусилля зацікавлених структур області зосереджені на створенні систем оповіщення в усіх населених пунктах з населенням від п’яти тисяч жителів і більше.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.