Патрульні виявили підакцизний товар, який може бути контрабандним
Сьогодні, о 7-й ранку, на вулиці Попудренка екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР легковик Opel Vectra.
Як з’ясувалося, за кермом перебував 29-річний житель Чернігівського району.
Під час огляду автомобіля інспектори виявили чималу кількість тютюнових виробів. Загальна кількість склала майже 100 блоків цигарок. На запитання поліцейських водій повідомив, що перевозить товар з метою його подальшої реалізації.
Тютюнові вироби не містили акцизних марок, вся інформація на упаковках зазначена іноземною мовою. Жодних документів, які б могли підтвердити походження цигарок, громадянин надати не зміг.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.